Maturitní a absolventská trika od 99 kč za kus, stužky

Potřebujete vyrobit levná a přitom kvalitní maturitní nebo absolventská trika s vlastním potiskem? Potom jste na správném místě. Trika s vlastním potiskem můžete mít již od 99 Kč i s DPH za kus.

Výrobní možnosti maturitních a absolventských triček

  • jednobarevný středně složitý potisk metodou flex na kvalitní bavlněná trika Adler od 99 Kč s DPH za kus (cena trika i s potiskem). Doporučujeme pro nízké náklady, bohužel ale tato technologie neumožňuje potisk hodně složitých objektů, jako je písmo pod 5 mm a jiné grafické markanty. Potisk lze aplikovat pouze jednobarevně do velikosti 350x350 mm. Po dohodě lze za příplatek aplikovat i dvě, max. tři barvy potisku.
  • celobarevný sublimační potisk do formátu A4 na sublimační trika již od 168 Kč s DPH za kus (cena trika i s potiskem). Uvedená metoda umožňuje bohužel jen potisk sublimačních triček v bílé barvě. Výsledkem je ale vysoká celobarevná a realistická kvalita výsledného potisku trika. To, že je potisk trika možný pouze do formátu A4 však neznamená, že není možné aplikovat více motivů A4 na různá místa trika. Motivy však nelze napojovat nebo překrývat.
  • možnost vlastního grafického zpracování
  • rychlé zpracování a odeslání zakázky, již do 5-ti pracovních dnů.
  • velké slevy při větších objednávkách

V případě zájmu o výrobu navštivte kategorii Levná trika s potiskem nebo kategorii Sublimační potisk triček.


Netradiční maturitní stužky

Sublimační technologií lez vyrobit podobné maturiní nebo absolventské stužky třeba i s fotografií. Omezení je pouze na jejich délku potisku. Ta může být max. 290 mm. Stuhu lze však potisknout více motivy vedle sebe na sebe nenavazujícími. Stuhu pod potiskem (prázdné bílé místo, libovolně dlouhé) lze využít např. k podpisům.

Netradiční maturitní stuha
Netradiční maturitní stuha

Máte-li vlastní Facebook účet, je možné se do systému registrovat a přihlásit pomocí něj. Nemusíte vyplňovat formulář pro přihlášení nebo registraci ručně.

Login